• Vysokotlakové čistenie kanalizácie Bratislava Nonstop

    0949 747 775

Vysokotlakové čistenie kanalizácie Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Nové Mesto, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Ružinov, Vrakuňa, Rača, Devín

Vysokotlakové čistenie kanalizácie Bratislava

Vysokotlakovým čistením najčastejšie čistíme väčšie priemery ležatého, ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 600, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 75l/min a 200bar. Po dohode vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí. Čistenie kanalizácie vodnými tryskami sa radí medzi jeden z najefektívnejších a najpoužívanejších spôsobov čistenia. Ako to všetko funguje? Na čistenie kanalizácie tlakovou vodou sa používa vysokotlakové čerpadlo, napojené na nádrž s vodou. Čerpadlo nasáva vodu z nádrže a tlačí ju cez hadicu do čistenej kanalizácie, pričom generuje silný prúdu vody s voliteľným tlakom až do niekoľko sto atmosfér. Táto technológia umožní okrem spriechodnenia potrubia aj dokonalé vyčistenie potrubia.

Vysokotlakové čistenie je zároveň aj účinnou prevenciou, ktorá predlžuje životnosť Vašej kanalizácie a stará sa tak o jej dobrý stav, čím zabránite výskytom havárií do budúcna. Nezanedbajte svoju kanalizáciu a zavolajte si našu firmu na preventívne vysokotlakové čistenie. Čistenie vodným lúčom je celosvetovo najpoužívanejším spôsobom čistenia kanalizácie.

Neváhajte a obráťte sa na nás!

Prínosy tlakového čistenia, ktoré ponúkame v Bratislave a jej okolí

Čistenie z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu, rýchle obnovenie upchatého potrubia, minimálne riziko poškodenia potrubia oproti čisteniu špirálou, veľká čistiaca schopnosť vysokým tlakom a pružnosť, dokonalé vyčistenie stien potrubia, veľké množstvo využitia čistiacich trysiek a frézovacích hlavíc.

error: Kopírovanie textu je zakázané!